Hogyan kell úgy élni
Aradszky László
Meg akarom tudni már, amit tudni kell!
Én kitől kérjem,
ki az, aki válaszol énnekem?
Hogyan kell úgy élni, hogy boldogok legyünk,
hogyan kell úgy élni az életünk,
hogyan kell úgy élni, hogy mindig jó legyen,
egyedül vagy együtt, hogy legyen?
Szólj, mondd a választ!
Nem akarod mondani, hogy nem tudod.
Már elönt a bánat,
Meg akarom tudni már,
hisz láthatod:
Hogyan kell úgy élni, hogy boldogok legyünk,
hogyan kell úgy élni az életünk,
hogyan kell úgy élni, hogy mindig jó legyen,
egyedül vagy együtt, hogy legyen?
Mért fáj a szÃvem?
Meg akarom tudni már, amit tudni kell!
Én kitől kérjem,
ki az, aki válaszol énnekem?
[:Hogyan kell úgy élni, hogy boldogok legyünk,
hogyan kell úgy élni az életünk,
hogyan kell úgy élni, hogy mindig jó legyen,
egyedül vagy együtt, hogy legyen?:]
album cÃme: Lady D.
megjelenés: 1998
hossz: 2:59
kiadó: Hungaroton - Gong
zeneszerző: Kaszás Péter
szövegÃró: Kaszás Péter
stÃlus: táncdal
cimkék: keressük!
napi megtekintések: 1
megtekintések száma: 3127