Minden nap találkozhatnánk
Aradszky László
mert mindig úgy futunk.
Sok régi dalt még jól fújunk,
és aztán búcsúzunk.
Mindennap találkozhatnánk
azért, hogy elmeséljünk mindent.
Ki volt, mi volt, mi lesz, mi bánt?
Kóborlunk emlékeinkben.
De jó, hogy néha látlak én,
mesélj és ülj le mellém!
Történt velünk már annyi szép,
és megmaradt emlékeinkben.
Mindennap találkozhatnánk
azért, hogy elmeséljünk mindent.
Ki volt, mi volt, mi lesz, mi bánt?
Kóborlunk emlékeinkben.
Mindennap találkozhatnánk
azért, hogy megbeszéljünk mindent.
Ki volt, mi volt, mi lesz, mi bánt?
(Találkozhatnánk!)
Kóborlunk emlékeinkben.
Miért ne találkozhatnánk
azért, hogy megbeszéljünk mindent?
Sok mindent megbocsájtanánk.
Kóborlunk emlékeinkben.
album cÃme: Lady D.
megjelenés: 1998
hossz: 3:05
kiadó: Hungaroton - Gong
zeneszerző: Kaszás Péter
szövegÃró: Aradszky László
stÃlus: táncdal
cimkék: keressük!
napi megtekintések: 2
megtekintések száma: 3224