Lány:
Szép a fenyő télen, nyáron,
Sose lepi dermedt álom,
MÃg az ágán jég szikrázik,
Üde zöldje csak pompázik.
Lány és gyerekek:
MÃg az ágán jég szikrázik,
Üde zöldje csak pompázik.
Lány:
Nagykarácsony immár eljő,
Érkezik az új esztendő,
MÃg a mezÅ‘ dermed, fázik,
A zöld fenyves csak pompázik.
Lány és gyerekek:
MÃg a mezÅ‘ dermed, fázik,
A zöld fenyves csak pompázik.
Szép a fenyő télen, nyáron,
Sose lepi dermedt álom,
MÃg az ágán jég szikrázik,
Üde zöldje csak pompázik.
MÃg az ágán jég szikrázik,
Üde zöldje csak pompázik.
Nagykarácsony immár eljő,
Érkezik az új esztendő,
MÃg a mezÅ‘ dermed, fázik,
A zöld fenyves csak pompázik.
MÃg a mezÅ‘ dermed, fázik,
A zöld fenyves csak pompázik.