
Péterfy Bori & the Love Band DEC.21 Barba Negra
tovább
megjelenés:
2013-09-13 13:55:51
napi megtekintések: 1
megtekintések száma: 778
Színes, pöttyös, forgó tekergő, feldobálós elkapós, célbaérős és kacagtatós cirkuszi kavalkáddal vár benneteket vasárnap délelőtt az Akvárium klub terasz. Felejtsetek el mindent amit eddig a cirkuszról gondoltatok, mert ez merőben más lesz….
Mélyen tisztelt Publikum! Parrrádés előadás, zsonglőőőriskola, akkkrobata játékok, ááátváltoztatóóó arcfestés és sajjját cirkuszi kinnncsek elkészítése vár! Kihhhhagyhattttatlan!
Program:
11:00-től: Ember tenyerében, dinnyének magjában - Tánccirkusz mesejáték Simor Ágnes társulatának előadásban. Varázsmese kicsiknek és nagyoknak az elme és a lélek birodalmából.
12:30-től: Parádés színpadi produkciók, tűzzel, tánccal, karikával - melyektől kicsiknek és nagyoknak is tátva marad a szája!
Az előadások mellett különböző játékos programokkal várjuk a családokat:
- Kézműves alkotó a Tündérflottával – labdát, gyerek-meteort, táncoltatható balerinát és bohócot készítünk
- Arcfestés
- Zsonglőr játszóház
- Óriás színező
- Angyalszárnyasok - Lendületes játék ügyességi kalandokkal kicsiknek és nagyoknak … – Egy piros orrú főangyal segítségével.
Szárnyalj velünk te is!! ;)
- Oroszlán szelídítő: Csalj mosolyt az oroszlán arcára!! Egy jó dobás mindent helyrebillent!
- Sokszemélyes bohóc cipő: Ahol az egymásra figyelés a haladás kulcsa!