Levél
Szűcs Judith
Mikor még együtt játszottunk.
Valamikor, emlékszel még talán?
Egyszer rég , emlékszem felhős volt az ég,
És csak mi láttuk most is kék..
Együtt veled- fogott egy kéz,
És mi Ãgy szaladtunk át
Sok édes órát, éjszakát..
Sohasem sÃrtunk, más nem fájt,
Emlékszel még? Mondd el!
Mikor egy vonaton ébredtünk,
Jegyekért mégse fizettünk,
Soha nem felejtem el: jó volt..
De nem jön még egyszer,
Vagy kicsit várni kell,
Valamikor, talán jön még egy nap...
Emlékszel, mikor egy telefont vártál rég,
De egy filléred sem volt még,
De nem érdekelt, nem érdekelt,
Mert tudtad jól, hogy én
Repülnék, szállnék rég feléd
Össze is bújnánk most, mint rég....
Telefonálj, hÃvj, várj!
Mert az a szám még most is él,
És az én szám még most is kér,
Gyere el hát és menjünk el oda,
Hol ugyanúgy tiszta minden még,
Ugyanúgy mindent éreznénk,
Ugyanúgy elhinnénk,
Azt, hogy az ég szÃne most is kék,
A szemed most is pont úgy szép,
Pontosan úgy, mint egyszer rég....hÃvj!!
album cÃme: Szerelmeim
megjelenés: 1982
hossz: 3:42
kiadó: keressük!
zeneszerző: Lerch István
szövegÃró: Demjén Ferenc
stÃlus: Pop
cimkék: Emlék, Múltidéző, élet, Sors, Visszajön, Remény, Várakozás, Hit
napi megtekintések: 1
megtekintések száma: 11270